Krystian MaślakKrystian Maślak
20:37 02 Mar 24
Pan Damian bardzo rzeczowy i sprawnie działający. Polecam w 100% każdemu. Dziękuję za profesjonalne podejście i szybkie zakończenie ciągnącej się sprawy..Jeszcze raz polecam bardzo
Adrian ObłokowskiAdrian Obłokowski
18:39 26 Jul 23
Pan Mecenas bardzo kompetentny oraz rzeczowy, bardzo mocno od samego początku zaangażowany w moją sprawę. Na mocną uwagę zasługuje bezpośredni kontakt oraz ludzkie podejście do moich problemów.Serdecznie dziękuję, za wygranie mojej sprawy !!!!
Milosz KordeckiMilosz Kordecki
14:33 23 Nov 22
Pan Mecenas bardzo mi pomógł w skomplikowanej sprawie która wymagała dużego zaangażowania i wnikliwej analizy szerokiego kontekstu. Czułem się bardzo dobrze reprezentowany i ostatecznie całość zakończyła się pomyślnie dla mnie. Zaangażowanie i komunikacja na najwyższym poziomie. Polecam w stu procentach.
RafałRafał
17:13 22 Jun 22
Pan Mecenas Damian Gałek jest szczególnie godnym polecenia Prawnikiem – emanujący spokojem oraz olbrzymią wiedzą, Jego profesjonalizm, zaangażowanie, empatia, kreatywność, zdolności komunikacyjne oraz doświadczenie i praktyka prawnicza w wielu gałęziach prawa są niewątpliwie atutami, które sprawiły, że przeszliśmy przez bardzo trudną sytuację życiową w poczuciu bezpieczeństwa i olbrzymiego wsparcia merytorycznego. Szanowny Panie Mecenasie chapeau bas!
Mike SkizaMike Skiza
18:20 27 May 22
Podejście do drugiego człowieka godne admiracji 🙂
Kamil KaszubaKamil Kaszuba
15:04 04 Mar 22
Ze strony Pana Damiana otrzymałem szybką i konkretną pomoc. Właściwy człowiek na odpowiednim miejscu. Polecam
michalwp1michalwp1
06:23 18 Aug 21
Profesjonalne podejście do tematu. Bardzo pomocne rady. Polecam.
Marcin LewandowskiMarcin Lewandowski
14:10 13 Apr 21
Jeszcze raz dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy.Jeżeli potrzebujecie pomocy prawnej to polecam w stu procentach.Pełen profesjonalizm i bardzo miłe podejście do klienta.
Healthy LifeHealthy Life
14:37 01 Mar 21
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wszystko załatwione dwukrotnie szybciej niż w innych miejscach. Serdecznie polecam
js_loader